Seçimlere Kalan Süre :

TWITTER FACEBOOK

FACEBOOKTA BİZ

BİRLİKTE YÜRÜYECEĞİZ

Ana Sayfa » GÜNCEL » BİRLİKTE YÜRÜYECEĞİZ
Sevgili Hemşehrilerim;
GENCİZ, DİRİYİZ, BİRLİKTE YÜRÜYECEĞİZ derken, öylesine demediğimizi, seçildiğimizde başlayacak ve Türkiye’de ilk defa gerçekleşecek bir uygulama ile, halkımız yapılacak hizmetlerde, belediyemizin kararlarında söz sahibi olacak. Üstelik çok kolay bir şekilde anında görüşleri toplayacağız. Halk destek verirse, halk istiyorsa onlardan alacağımız güçle hizmetlerimizi daha sağlıklı yürüteceğiz.
 
Sıradan projeler, basit uygulamalar bizim işimiz değil. Biz çağı yakalayacak, teknolojiyi kullanacak, hizmetleri aksatmadan, dengeyi bozmadan, halkın istediği şekilde ve halkla yapacağız. Halkın içindeydim, içinizden çıkıp bu göreve talip oldum. Nasip olur başkan seçilirsem beni halkın içinde, dolmuşta, otobüste, yolda, mahallenizin bakkalında daha çok göreceksiniz.
 
Kuru kuruya iş sözü vermiyorum. Siz destek vereceksiniz, biz işçi çalışacak tesisleri, istihdama yönelik projeleri bir bir hayata geçireceğiz. Herkes elini taşın altına koyacak ! Halk talimat verdi, ben yaptım diyeceğim.
 
Şarkımızın sözlerine kulak verin, kendi sesimden çağrılarım var ANDIM OLSUN Kİ BU MEMLEKETTE HERKESİN YÜZÜ GÜLECEK dedim, gülecek. Bekleyelim görelim, bizim Allah’a, halka inancımız tam.
 
Hayırlı Cumalar.

sayaç