Seçimlere Kalan Süre :

TWITTER FACEBOOK

FACEBOOKTA BİZ

BEYPAZARI’NIN GÖZBEBEĞİ VEKİLLİK YOLUNDA

Ana Sayfa » BASINDAN » BEYPAZARI’NIN GÖZBEBEĞİ VEKİLLİK YOLUNDA

Seçim çalışmalarının hızla ilerlediği şu günlerde temsil edecekleri partilerin Aday Adayları da bir bir netleşmeye başladı. Son sürat devam eden çalışmalarda Ak Parti temayül yoklamalarının ardından adayların kesin liste asil adaylıkları için mülakatlar devam etmekte.

Güçlü isimlerden birisi de Ankara 3. bölge aday adayı Beypazarı 1982 doğumlu Ali HANCIOĞLU. 3.bölgenin en genç ve en gözde milllet vekili aday adayı. Asil adaylığına kesin gözüyle bakılan HANCIOĞLU adeta esnafın gözbebeği. İlçede halkın sevgisini kazanmış onlarla gönül köprüsü kurmuş, dürüstlüğü ve çalışkanlığı ile tanınan aynı zamanda siyasette çekirdekten yetişmiş teşkilatın her biriminde yönetim kademelerinde görev almış, halkın içinde Halk ile olmaya özen gösteren aynı zamanda da Hak yolundan ayrılmadan ülkesine milletine bayrağına ve vatanına sahip çıkmaya çalışan bir Türk genci Ali HANCIOĞLU.

Kamuoyununda sürekli gündeminde olan temsil ettiği 3.bölge de gencinden yaşlısına kadınından erkeğine kurumundan kuruluşuna her kesimden her yerden adından sözettiren yüreği güzel vatan ve dava sevdalısı bir nefer..
Yolunuzda gönlümüz de açık olsun sayın HANCIOĞLU.
Ne diyelim gayret bizden taktir Allah’tan..

https://www.haberlerankara.com/beypazarinin-gozbebegi-vekillik-yolunda-5133yy.htm

sayaç